Open Procurement Albania

Blerje tuba dhe rakorderi

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Dibër SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Objekti i Tenderit Blerje tuba dhe rakorderi
Nr. Reference REF-67659-04-28-2023
Vlera / Fondi Limit 4 564 925,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 12-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “M U R A T I” Sh.p.k.
2. “Dritan Xheka” P.F.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • M U R A T I SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 374 837,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj, duke filluar nga data e lidhjes së kontratës me Operatorin Ekonomik që do të shpallet fitues në këtë procedurë prokurimi.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per M U R A T I SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data