Open Procurement Albania

Materiale per mirembajtjen e ndricimit publik rrugor te Bashkise Dropull per 2021

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dropull
Institucioni Prokurues Bashkia Dropull
Objekti i Tenderit Materiale per mirembajtjen e ndricimit publik rrugor te Bashkise Dropull per 2021
Nr. Reference REF-88301-02-25-2021
Vlera / Fondi Limit 1 731 560,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues “NIKA”Shpk
“ERVIN LUZI”
“KOLOSEU”Shpk
“MIFEEL”Shpk
“SOFIA MYFTARI”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,280,000
  Data e shpalljes se fituesit 07-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1.536.000
  Data e lidhjes se kontrates 12-04-2021
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31-12-2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “KOLOSEU”Shpk, për këto arsye:
  - nuk ka dorezuar Dokumentacionin e rregullt sipas Kerkesave te Pergjithshme dhe te Vecanta sipas Dokumentave Standarte te Tenderit.
  2. “SOFIA MYFTARI”, për këto arsye:
  - nuk ka dorezuar Dokumentacionin e rregullt sipas Kerkesave te Pergjithshme dhe te Vecanta sipas Dokumentave Standarte te Tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.58 - Dt.19-04-2021

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data