Open Procurement Albania

Mirembajtje dhe riparim automjetesh

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malësi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malesi e Madhe
Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe riparim automjetesh
Nr. Reference REF-95323-05-12-2021
Vlera / Fondi Limit 2 996 083,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 24-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues LUIGJ NARKAJ
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LUIGJ NARKAJ
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2,971,466
  Data e shpalljes se fituesit 08-06-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates deri me 31.12.2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LUIGJ NARKAJ viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LUIGJ NARKAJ viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LUIGJ NARKAJ viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LUIGJ NARKAJ viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data