Open Procurement Albania

Furnizim me karburant Gazoil (10 ppm ULSD) për nevojat e Bashkisë Puke dhe Njësitë Administrative të saj viti 2022

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pukë
Institucioni Prokurues Bashkia Puke
Objekti i Tenderit Furnizim me karburant Gazoil (10 ppm ULSD) për nevojat e Bashkisë Puke dhe Njësitë Administrative të saj viti 2022
Nr. Reference REF-28817-05-12-2022
Vlera / Fondi Limit 4 177 250,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-05-2022
Data e mbajtjes se tenderit 26-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “EUROPETROL DURRES ALBANIA”
2. “KASTRATI”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROPETROL DURRES ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 997 295,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-06-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4796754
  Data e lidhjes se kontrates 29-06-2022
  Kohezgjatja e kontrates deri më 31.12.2022
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 90 datë 4 Korrik 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data