Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Rruges Kraste – Gizavesh , Bashkia Librazhd

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Rruges Kraste – Gizavesh , Bashkia Librazhd
Nr. Reference REF-40479-09-01-2022
Vlera / Fondi Limit 98 505 655,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 19-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1.“ 2 T” SHPK
2.“BAJRAMI N.” Shpk
3.“ CURRI” shpk
4. “Shendelli” shpk & “TOTILA” shpk
5.“ VELLEZERIT HYSA ” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 T SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 57 516 136,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-10-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 69019363
  Data e lidhjes se kontrates 08-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 8 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2 T SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2 T SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2 T SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2 T SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 156 datë 14 Nëntor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data