Open Procurement Albania

Zgjerim “ Miniparkut te Qershive” + ndertim i vendparkimit per automjetet

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Zgjerim “ Miniparkut te Qershive” + ndertim i vendparkimit per automjetet
Nr. Reference REF-45336-10-11-2022
Vlera / Fondi Limit 6 039 990,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 24-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE“Restaurim Gurra-Kaca “shpk& VIANTE KONSTRUKSION” sh.p.
2. “Franko Construction” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RESTAURIM GURRA–KACA SHPK - VIANTE Konstruksion
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 000 767,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7200921
  Data e lidhjes se kontrates 23-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 24 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. Franko Construction shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentet ne afatin e caktuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 47 datë 29 Maj 2023

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data