Open Procurement Albania

Sistemim Asfaltim i rruges se fshatit Çerçan, Nj.Ad.Hotolisht

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Sistemim Asfaltim i rruges se fshatit Çerçan, Nj.Ad.Hotolisht
Nr. Reference REF-50399-11-17-2022
Vlera / Fondi Limit 41 147 368,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1.BOE “Caushi M” shpk & K.M.K ” shpk
2.BE – IS” SH.P.K
3.“BAJRAMI N.” shpk
4.“VELLEZERIT HYSA” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Caushi M - K.M.K
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 30 218 111,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 36261733
  Data e lidhjes se kontrates 29-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 4 MUAJ
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 32 datë 11 Prill 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekt Formatim nr.1
  Projekt Formatim nr.2
  Projekt Formatim nr.3
  Projekt Formatim nr.4
  Projekt Formatim nr.5
  Projekt Formatim nr.6

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data