Open Procurement Albania

Blerje Kancelari për Bashkinë Vorë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vorë
Objekti i Tenderit Blerje Kancelari për Bashkinë Vorë
Nr. Reference REF-51004-11-23-2022
Vlera / Fondi Limit 3 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Gjate zbatimit te vendimit te KPP-se, per heqjen e procedures se prokurimit nga pezullimi, nga ana e njesise gabimisht procedura u hoq nga pezullimi pa bere ndryshimet e afatit te fundit për paraqitjen dhe hapjen e ofertave. Per kete arsye anullohet procedura pasi ne sistem nuk mund te vazhdojme me tej me zhvillimin e procedures.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 7 datë 23 Janar 2023
  Preventiv dhe Specifikime teknike

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data