Open Procurement Albania

NDERTIM RRJETI KUZ , FUSHA E GURRES , QYTETI LIBRAZHD

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Librazhd
Objekti i Tenderit NDERTIM RRJETI KUZ , FUSHA E GURRES , QYTETI LIBRAZHD
Nr. Reference REF-51793-12-01-2022
Vlera / Fondi Limit 8 333 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 12-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nepermjet shkreses me nr.40 prot, date 05.12.2022, nga Shoqeria Ujesjelles Kanalizime Elbasan SHA , eshte kerkuar anullimi dhe pezullimi i procedures se prokurimit me objekt “NDERTIM RRJETI KUZ , FUSHA E GURRES , QYTETI LIBRAZHD”, pasi nuk eshte pjese e procedurave te mirembajtjes se domosdoshme per ushtrimin e veprimtarise per periudhen e mbetur te vitit 2022 te Ujesjelles Kanalizimeve Librazhd.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 173 datë 19 Dhjetor 2022
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data