Open Procurement Albania

Rehabilitim i shesheve dhe rrugeve lagjja Mirake Plane, Nj.Administrative Polis

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Rehabilitim i shesheve dhe rrugeve lagjja Mirake Plane, Nj.Administrative Polis
Nr. Reference REF-52640-12-09-2022
Vlera / Fondi Limit 20 197 293,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “INA” shpk
2. "ASI-2A CO “ shpk,
3. “BAJRAMI N.” shpk,
4. “BEQIRI” shpk,
5.“BLERIMI”shpk,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAJRAMI N SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 17 746 740,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 21296088
  Data e lidhjes se kontrates 16-03-2023
  Kohezgjatja e kontrates 1 MUAJ.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. INA shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokuemtacionin e kerkuar ne SPE
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 26 datë 20 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Profili Gjatesor
  Profili Terthore
  Planimetri e Ndricimit
  Planimetria e Sinjalistikes
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data