Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rruges Mirake – Gjovac , Nj.Ad.Polis

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkai Librazhd
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rruges Mirake – Gjovac , Nj.Ad.Polis
Nr. Reference REF-57849-02-02-2023
Vlera / Fondi Limit 52 732 110,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-02-2023
Data e mbajtjes se tenderit 20-02-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1." ALBAVIA ",
2.BOE "ASI-2A CO" shpk & " 2Z KONSTRUKSION "shpk
3." BAJRAMI N. ” shpk,
4."INA"shpk ,
5. “KUPA ” SHPK ,
6."VELLEZERIT HYSA"SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ASI-2A CO” sh.p.k - “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 39 000 074,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-03-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 46800089
  Data e lidhjes se kontrates 11-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 61 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. ALBAVIA, per arsye:
  -Nuk ka permbushur piken 3.6 te Kriterit te Kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ASI-2A CO” sh.p.k viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “2Z KONSTRUKSION” sh.p.k viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 39 datë 2 Maj 2023
  Horografia
  Profilet Terthore
  Profilet Gjatesore
  Profilet Terthore Progresive
  Azhornimi Topografik
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data