Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim rruga Syri i Gjonit

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Malësi e Madhe
Institucioni Prokurues Bashkia Malesi e Madhe
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim rruga Syri i Gjonit
Nr. Reference REF-61319-03-03-2023
Vlera / Fondi Limit 6 097 725,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Ndertuesi 2014 shpk
2. DENIS-05
3. DELIA IMPEX shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NDERTUESI 2014
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 024 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7229760
  Data e lidhjes se kontrates 02-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1.DELIA IMPEX shpk, per arsye:
  -Ka Mungese e theksuar dokumentacioni, por ka paraqitur vetem Ekstrakt QKR je

  2. DENIS 05 shpk,
  -Nuk ka paraqitur kontraten e punes, diplomen dhe cv per Ing. Topograf gjeodet .
  -Nuk ka paraqitur kontraten e punes, cv, dokumentin certifikues per teknik ndertimi
  -Nuk ka paraqitur Siguracionin, kolaudimin e mjetit dhe certifikaten e transportit per automjetin Autobot uji AA639OD
  -Nuk ka paraqitur Siguracionin, kolaudimin e mjetit dhe certifikaten e transportit per automjetin Autobitumatrice AA413 DD
  -Ka dorezuar dokumentet fotokopje dhe te panoterizuara.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime DELIA IMPEX shpk. nuk ka paraqitur oferte
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 45 datë 22 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data