Open Procurement Albania

Sherbime konsulence topografike per investime ne kanale dhe rruge

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Sherbime konsulence topografike per investime ne kanale dhe rruge
Nr. Reference REF-61261-03-03-2023
Vlera / Fondi Limit 1 574 167,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 20-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1.ANGERBA
2. GJEOKONSULT & CO
3. MAGNA CHARTA
4. NOVATECH STUDIO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANGERBA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 435 618,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1722742
  Data e lidhjes se kontrates 08-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite kalendarike
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. NOVATECH STUDIO, per arsye:
  -Vlera e ofertes ekonomike nuk eshte ne perputhje me VKM 354 date 11.05.2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANGERBA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANGERBA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANGERBA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ANGERBA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 47 datë 29 Maj 2023
  Termat e References
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data