Open Procurement Albania

Blerje qese plastike per mbetjet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Agjencia e Sherbimeve Publike Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje qese plastike per mbetjet
Nr. Reference REF-61273-03-03-2023
Vlera / Fondi Limit 1 274 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 9
Operatore Konkurues 1. “General Plus” sh.p.k.
2. “Solid Group” sh.p.k.
3. “Bregu Company”sh.p.k.
4. “Xhovan Gjini” p.f.
5. “Zeqiri” sh.p.k.
6. “Nyreva” sh.p.k.
7. “Atlantik 3” sh.p.k.
8. “SAM-ARS 2016” sh.p.k.
9. “Enea Masllavica” p.f.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENERAL PLUS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 774 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 929040
  Data e lidhjes se kontrates 25-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. Enea Masllavica p.f, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur kopje te deklaratave te xhiros vjetore te leshuara nga administrata tatimore pergjate tre viteve të fundit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 39 datë 2 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data