Open Procurement Albania

Asfaltim dhe nderhyrje për permiresimin e shtresave asfaltike në territorin e Bashkisë Mirditë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditë
Institucioni Prokurues Agjencia e Puneve Publike dhe Mirembajtjes Mirdite
Objekti i Tenderit Asfaltim dhe nderhyrje për permiresimin e shtresave asfaltike në territorin e Bashkisë Mirditë
Nr. Reference REF-61481-03-06-2023
Vlera / Fondi Limit 83 333 333,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 07-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 28-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 muaj nga lidhja e marreveshjes kuader.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në Ligjin Nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", Neni 98, pika 1 c) konstaton se dokumentet e tenderit përmbajnë gabime ose mangësi të rëndësishme
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Mirditë REF-61481-03-06-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 28 datë 27 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data