Open Procurement Albania

Loti nr.1 Mbikqyrja e punimeve per objektin ''Sistemim Asfaltim i rrugeve Lama, (Degezimi Farruku) dhe Janngozi Njesia Administrative Thumane.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Krujë
Objekti i Tenderit Loti nr.1 Mbikqyrja e punimeve per objektin ''Sistemim Asfaltim i rrugeve Lama, (Degezimi Farruku) dhe Janngozi Njesia Administrative Thumane.
Nr. Reference REF-63004-03-20-2023
Vlera / Fondi Limit 101 299,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 31-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. ‘’G & L CONSTRUCTION’’ sh.p.k
2. ’’NOVATECH STUDIO’’ sh.p.k,
3. ‘’BN PROJECT’’ sh.p.k,
4. ‘’Engineering Consulting Group’’
5. “FIRMITAS STUDIO” sh.p.k,
6. ‘’M.A.K Studio’’ sh.p.k,
7. ‘’TESLA VIZION’’ sh.p.k
8. " INDAY - 18 " sh.p.k
9. ‘’DRICONS’’ sh.p.k
10. BOE ‘’Bersant Ylli’’ PF & “MAGNA CHARTA” sh.p.k,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Engineering Consulting Group
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 86 652,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 103982
  Data e lidhjes se kontrates 20-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 24(njezet e kate ) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. NOVATECH STUDIO sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur faturat tatimore te shitjes dhe referenca te leshuar nga Bashkia Tirane nepermjet shkreses Nr.38068/1 prot, date 07.10.2021

  2. INDAY 18 sh.p.k, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte ekonomike nen kufirin minimal te lejuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 41 datë 8 Maj 2023

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data