Open Procurement Albania

Loti nr .4 Mbikqyrja e punimeve per objektin Sistemim Asfaltim i rrugeve prane Unazes se Madhe Fshati Luz Njesia Fushe Kruje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Krujë
Objekti i Tenderit Loti nr .4 Mbikqyrja e punimeve per objektin Sistemim Asfaltim i rrugeve prane Unazes se Madhe Fshati Luz Njesia Fushe Kruje
Nr. Reference REF-63010-03-20-2023
Vlera / Fondi Limit 203 588,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 31-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues 1. G & L CONSTRUCTION’’ sh.p.k
2. ’’NOVATECH STUDIO’’ sh.p.k,
3. ‘’BN PROJECT’’ sh.p.k,
4. ‘’Engineering Consulting Group’’
5. “FIRMITAS STUDIO” sh.p.k,
6. ‘’M.A.K Studio’’ sh.p.k,
7. BOE ‘’TESLA VIZION’’ sh.p.k & ‘’IMES –D’’ sh.p.k
8. " INDAY - 18 " sh.p.k
9. ‘’DRICONS’’ sh.p.k
10. BOE ‘’Bersant Ylli’’ PF & “MAGNA CHARTA” sh.p.k,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Engineering Consulting Group
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 175 586,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 210703
  Data e lidhjes se kontrates 20-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 44(dyzet e kater ) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. NOVATECH STUDIO sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur faturat tatimore te shitjes dhe referencat e leshuar nga Bashkia Tirane 2. BOE TESLA VIZION sh.p.k dhe IMES D sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka ngarkuar formularin e ofertes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 41 datë 8 Maj 2023

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data