Open Procurement Albania

Rikonstruksion te rrugeve ne qytet

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durrës
Objekti i Tenderit Rikonstruksion te rrugeve ne qytet
Nr. Reference REF-63036-03-20-2023
Vlera / Fondi Limit 41 567 027,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 05-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. VARAKU E Shpk
2. K.M.K shpk
3. A.L-ASFALT Shpk
4. BEQIRI Shpk
5. DESARET COMPANY Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VARAKU.E SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 30 557 390,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 36668868
  Data e lidhjes se kontrates 26-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 42 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VARAKU.E SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VARAKU.E SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VARAKU.E SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VARAKU.E SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 39 datë 2 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve "Rruga Antalia"
  Grafiku i Punimeve "Rruga Lasgush Poradeci "
  Preventiv "Rruga Puhia e detit"
  Preventiv "Rruga Kepi i Rodonit "
  Preventiv "Rruga Korinthi "
  Preventiv "Rruga Lasgush Poradeci "
  Projekt "Rruga Aleksander Goga "
  Specifikime Teknike "Rruga Lule Bore "
  Specifikime Teknike "Rruga Xhamalle "

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data