Open Procurement Albania

Sistemim asfaltim i rruges Fshatit Spathar (Loti I) Bashkia Librazhd

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Sistemim asfaltim i rruges Fshatit Spathar (Loti I) Bashkia Librazhd
Nr. Reference REF-63932-03-28-2023
Vlera / Fondi Limit 83 324 105,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 14-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 11
Operatore Konkurues 1."B93II "
2.“ BAJRAMI N. ”
3.“BE-IS” SHPK
4. “BLERIMI” SHPK & SMO UNION shpk
5. “ED CONSTRUCTION ”
6. “ERGI” SHPK
7. BOE “INA SHPK ZEQILLARI SHPK”
8.L.T.E Construction shpk
9. “NIKA” sh.p.k”
10. “Shendelli Sh.p.k”
11.”Vellezerit Hysa “Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BAJRAMI N SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 55 715 412,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 66858494
  Data e lidhjes se kontrates 11-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 4 MUAJ.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. BOE BLERIMI SHPK dhe SMO UNION shpk, per arsye:
  -Nuk kane paraqitur ne preventiv nendarjet e zerave per secilin nga operatoret ekonomike pjesmarres.

  2. SHENDELLI shpk, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur analizen e cmimeve, ne kundeshtim me kriterin pika 3.9.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 45 datë 22 Maj 2023
  Profilat Terthore TIP
  Profilat Terthore
  Profili Gjatesor
  Planimetria e Rruges
  Detaje te Sinjalistikes
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data