Open Procurement Albania

Rikonstruksion Kanali i Roçit , Nj.Ad.Hotolisht , kanali Orenje Floq, kanali Letem (Geshtenje ne vazhdim), kanali kullues Studen

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Rikonstruksion Kanali i Roçit , Nj.Ad.Hotolisht , kanali Orenje Floq, kanali Letem (Geshtenje ne vazhdim), kanali kullues Studen
Nr. Reference REF-64512-03-31-2023
Vlera / Fondi Limit 15 499 999,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1.BOE ”AL MEXWOOD”&METEO “SHPK
2. ”AVDULI”SHPK "
3.“BAJRAMI N.”SHPK
4.BOE”CAUSHI SHPK & K.M.K SHPK
5. “INA “SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AVDULI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 11 986 058,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 14383270
  Data e lidhjes se kontrates 05-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 3 MUAJ.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. BOE CAUSHI SHPK dheK.M.K SHPK, per arsye:
  -Punetoria , lista e mjeteve jane angazhuar ne nje tjeter procedure qe zgjat deri me 29.07.2023
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 53 datë 12 Qershor 2023
  Projekti Arkitektonik
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data