Open Procurement Albania

Blerje materiale pastrimi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje materiale pastrimi
Nr. Reference REF-66665-04-20-2023
Vlera / Fondi Limit 2 035 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“Euro Mega 2010” sh.p.k.
2.“Atlantik 3” sh.p.k.
3.“ANBIM 3” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO MEGA 2010
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 403 115,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1683738
  Data e lidhjes se kontrates 09-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 (dhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. ANBIM 3 sh.p.k, per arsye:
  -Nuk kenia paraqitur bilancin e vitit 2022
  -Nuk ka plotesuar Zerin nr. 12 i preventivit Furca per tualete, Drejtoria e Kultures, Arsimit, Rinise dhe Sportit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 55 datë 19 Qershor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data