Open Procurement Albania

Blerje materiale per infrastrukturen rurale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje materiale per infrastrukturen rurale
Nr. Reference REF-70627-05-25-2023
Vlera / Fondi Limit 8 332 294,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-06-2023
Data e mbajtjes se tenderit 07-06-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. “BIBA-X” sh.p.k
2. “GENERAL BETON” sh.p.k
3. “GENTI 001” sh.p.k
4. “SARK” sh.p.k
5. “VELLEZERIT KUKA” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genti 001
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 772 124,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8126548
  Data e lidhjes se kontrates 26-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nenshkrimit te kontrates deri me 31/12/2023.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 60 datë 3 Korrik 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data