Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi, goma dhe montim per automjetet, Bashkia Mirdite

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditë
Institucioni Prokurues Bashkia Mirdite
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi, goma dhe montim per automjetet, Bashkia Mirdite
Nr. Reference REF-70496-05-25-2023
Vlera / Fondi Limit 1 354 083,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-06-2023
Data e mbajtjes se tenderit 05-06-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1 . “PJETRAj GRUP” shpk
2. “ARTEO 2018” shpk
3. “SERDADO” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "PJETRAJ GRUP” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 156 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1387800
  Data e lidhjes se kontrates 22-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 8 (tetë) muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 61 datë 10 Korrik 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data