Open Procurement Albania

Blerje Materiale K.U.Z me distinacion Rr. Komisariatit Lushnje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Lushnje SH.A
Objekti i Tenderit Blerje Materiale K.U.Z me distinacion Rr. Komisariatit Lushnje
Nr. Reference REF-77492-08-15-2023
Vlera / Fondi Limit 1 135 853,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-06-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-07-2023
Data e mbajtjes se tenderit 05-07-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. Arteo 2018 shpk
2. “D-2023&CO” shpk
3. “SAM ARS2016
4. “ZEQIRI” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARTEO 2018
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 897 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1076400
  Data e lidhjes se kontrates 20-09-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë nga momenti i nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. D2023 CO shpk, per arsye:
  -Nuk ka shoqeruar materialet me certifikaten e prodhuesit te tubave
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 80 datë 25 Shtator 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data