Open Procurement Albania

Permiresim i infrastuktures kryesisht ne zone informale qe jane ne proces legalizimi,ne zona banimi me mungese sherbimesh si ujesjelles,kanalizime etj ose ku keto sherbime jane te papershtatshme

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejës
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejës
Objekti i Tenderit Permiresim i infrastuktures kryesisht ne zone informale qe jane ne proces legalizimi,ne zona banimi me mungese sherbimesh si ujesjelles,kanalizime etj ose ku keto sherbime jane te papershtatshme
Nr. Reference REF-79762-09-13-2023
Vlera / Fondi Limit 52 650 234,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 14-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 29-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 4 jave nga mbajtja e procesverbalit te fillimit te punimeve
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Projekt 1
  Projekt 2
  Projekt 3
  Preventiv 1
  Preventiv 2
  Preventiv 3
  Raport Teknik 2
  Raport Teknik 3
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data