Open Procurement Albania

Rehabilitim i godinës së palestrës në Krutje

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Bashkia Lushnje
Objekti i Tenderit Rehabilitim i godinës së palestrës në Krutje
Nr. Reference REF-81659-09-28-2023
Vlera / Fondi Limit 12 841 591,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 12
Operatore Konkurues 1.“2Z Konstruksion” shpk
2.“AIDA CONSTRUCTION” shpk
3.“ASI-2A CO” shpk
4.“FLED” shpk
5.“INA” shpk
6.BOE “J O G I” shpk & “S P E K T R I ” shpk
7.“L.T.E CONSTRUCTION” shpk
8.“RSM COMPANY” shpk
9.“NIKA ” shpk
10.“ SARDO ” shpk
11.“SARK” shpk
12.“SENKA” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “RSM Company”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 172 416,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11006899
  Data e lidhjes se kontrates 04-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 122 (njëqind e njëzet e dy) ditë kalendarike.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 100 datë 11 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data