Open Procurement Albania

Blerje Karburanti Gazoil D1(10PMM ULSD)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Lushnje SH.A
Objekti i Tenderit Blerje Karburanti Gazoil D1(10PMM ULSD)
Nr. Reference REF-84337-10-19-2023
Vlera / Fondi Limit 2 863 133,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 03-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Nushi Shpk
2. Das Oil
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nushi SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 812 587,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3375104
  Data e lidhjes se kontrates 23-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga momenti i nënshkrimit të kontratës deri ne perfundimin e Karburantit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data