Open Procurement Albania

Blerje materiale per investime ne infrastrukturen rrugore (rurale)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje materiale per investime ne infrastrukturen rrugore (rurale)
Nr. Reference REF-84684-10-20-2023
Vlera / Fondi Limit 16 656 776,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 17-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. BI-SERVIS sh.p.k
2. G.P.G COMPANY sh.pk
3. RRUGA URA ASFALTIM NR.2 ELBASAN sh.a
4. SARK sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G.COMPANY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 096 934,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 12116321
  Data e lidhjes se kontrates 04-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit te kontrates deri ne dorezimin e mallit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per G.P.G.COMPANY viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 100 datë 11 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data