Open Procurement Albania

Ndertim ure metalike ,HD=5m fshati Gurakuq ,NJ.Adm Orenje,Bashkia Librazhd.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Institucioni Prokurues Bashkia Librazhd
Objekti i Tenderit Ndertim ure metalike ,HD=5m fshati Gurakuq ,NJ.Adm Orenje,Bashkia Librazhd.
Nr. Reference REF-89201-11-30-2023
Vlera / Fondi Limit 2 170 533,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-12-2023
Data e mbajtjes se tenderit 13-12-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “RESTAURIM GURRA-KACA” Sh.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RESTAURIM GURRA–KACA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 951 972,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2342367
  Data e lidhjes se kontrates 21-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per RESTAURIM GURRA–KACA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 105 datë 29 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data