Open Procurement Albania

Blerje peme dekorative

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje peme dekorative
Nr. Reference REF-98769-03-19-2024
Vlera / Fondi Limit 2 496 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 02-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga nënshkrimi i kontratës deri më 31.12.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Blerje peme dekorative

  Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

  • Mungese konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
  Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
  Objekti i Tenderit Blerje peme dekorative
  Nr. Reference REF-95411-02-15-2024
  Vlera / Fondi Limit 2 496 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 14-02-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-02-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 28-02-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues 1
  Operatore Konkurues 1. SOFIA MYFTARI PF
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • SOFIA MYFTARI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 475 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga nënshkrimi i kontratës deri më 31.12.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në udhëzimin 05,datë 25.06.2021, VKM nr.285 datë 19.05.2021 neni 38 dhe në ligjin Nr.162,datë 23.12.2020 “Për Prokurimin Publik” neni 98,pika b),Autoriteti Kontraktor Ndërmarrja e Pasurisë Publike Lushnje,anullon procedurën e prokurimit të hapur të thjeshtuar me objekt: “Blerje pemë dekorative”, për arsye se ofertuesi i vetëm pjesëmarrës në këtë procedurë është tërhequr.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 15 datë 18 Mars 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data