Open Procurement Albania

Shpenzime per mirembajtjen e varrezave

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Bashkia Gjirokaster
Objekti i Tenderit Shpenzime per mirembajtjen e varrezave
Nr. Reference REF-96731-02-28-2024
Vlera / Fondi Limit 2 132 050,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. VELLEZERIT KUKA
2. Herjol Xhagolli PF
3. EB-2000 shpk
4. ARTEO 2018 shpk
5. EUROBETON shpk
6. TEA-D shpk
7. Bajro Bros shpk
8. BREGU COMPANY shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VELLEZERIT KUKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 891 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-04-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2269200
  Data e lidhjes se kontrates 30-05-2024
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31.12.2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. TEA-D shpk, per arsye: -Nuk ploteson kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit te percaktuara ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 30 datë 10 Qershor 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data