Open Procurement Albania

Blerje shtypshkrime dhe kancelari per nevoja te bashkise Shijak

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shijak
Institucioni Prokurues Bashkia Shijak
Objekti i Tenderit Blerje shtypshkrime dhe kancelari per nevoja te bashkise Shijak
Nr. Reference REF-99674-03-29-2024
Vlera / Fondi Limit 1 344 917,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 12-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. LIBRARI DYRRAHU sh.p.k
2. Infsoft Office sh.p.k
3. Inpress sh.p.k
4. MARKETING & DISTRIBUTION sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LIBRARI DYRRAHU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 743 638,00
  Data e shpalljes se fituesit 30-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite nga data e lidhjes së kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. Infsoft Office sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka dhënë informacionin e duhur për numrin e punonjësve dhe profilin e tyre

  2. Inpress sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka dhënë informacionin e duhur për numrin e punonjësve dhe profilin e tyre
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data