Open Procurement Albania

Blerje materiale ndriçimi rrugor.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Bulqizë
Institucioni Prokurues Bashkia Bulqize
Objekti i Tenderit Blerje materiale ndriçimi rrugor.
Nr. Reference REF-00857-04-11-2024
Vlera / Fondi Limit 2 083 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 23-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1.Alb-Korrekt
2.MURATI D
3.NAZI & CO me
4.Anadea
6.ZOGU-BULQIZE
7.Qamil Doka
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 788 756,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2146507
  Data e lidhjes se kontrates 30-05-2024
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonmike te meposhtem:
  1.ZOGU-BULQIZE , per arsye:
  - nuk ploteson piken 2.3.4 per arsye se nuk ka sjelle monstrat diten e hapjes se ofertave.

  2.NAZI & CO, per arsye:
  - nuk ploteson piken 2.2.1 per arsye se nuk ka ngarkuar ne sistem vertetim per xhirot vjetore te vitit 2022.
  - nuk ploteson piken 2.2.2 per arsye se nuk ka ngarkuar ne sistem kopje te bilanceve vjetore te vitit 2022.
  - nuk ploteson piken 2.3.1 per arsye se kontraten qe ka ngarkuar ne sistem nuk eshte pune e ngjashme me objektin tone te prokurimit .
  - nuk ploteson piken 2.3.4 per arsye se nuk ka sjelle monstrat diten e hapjes se ofertave .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 29 datë 3 Qershor 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (Paraprak)
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data