Open Procurement Albania

Printime faturash

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Gjirokastër SH.A
Objekti i Tenderit Printime faturash
Nr. Reference REF-03177-04-30-2024
Vlera / Fondi Limit 1 461 705,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ALBDESIGN PS
2. TRIPTIK
3. KRISTALINA.KH
4. Inpress
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Inpress SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 099 026,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1318831
  Data e lidhjes se kontrates 31-05-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj kalendarike nga dita e lidhjes se kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. ALBDESIGN PSP, per arsye:
  -Nuk ka permbushur kriteret e percaktuara nga AK ne DST

  2. KRISTALINA.KH, per arsye:
  -Nuk ploteson kriteret tekniko-ligjore
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Nuk kane paraqitur oferte ekonomike operatoret e meposhtem:
  1. KRISTALINA.KH
  2. ALBDESIGN PSP
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 30 datë 10 Qershor 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data