Open Procurement Albania

Blerje vegla pune dhe uniforma

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune dhe uniforma
Nr. Reference REF-04037-05-08-2024
Vlera / Fondi Limit 3 832 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 23-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “ZEQIRI” sh.p.k
2. “SARK” sh.p.k
3. “Bajro Bros” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 380 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë pune nga nënshkrimi i kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data