Open Procurement Albania

Studim Projektim: "Ndërtim rrjeti i kanalizimeve të ujrave të ndotura(K.U.N) në lagjen "Baba Rexhepi", Rruga "Idriz Alidhima, Lidhja e kolektorit të bulevardit të ri në rrugën"Jonianët" dhe zëvendësimi i tubit të dërgimit të stacionit kryesor të pompimit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Sarandë SH.A
Objekti i Tenderit Studim Projektim: "Ndërtim rrjeti i kanalizimeve të ujrave të ndotura(K.U.N) në lagjen "Baba Rexhepi", Rruga "Idriz Alidhima, Lidhja e kolektorit të bulevardit të ri në rrugën"Jonianët" dhe zëvendësimi i tubit të dërgimit të stacionit kryesor të pompimit
Nr. Reference REF-07230-05-30-2024
Vlera / Fondi Limit 18 620 171,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 21-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Detyre Projektimi
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data