Open Procurement Albania

Ndërtimi i shkollës “Gjokë Doçi”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastër
Institucioni Prokurues Bashkia Mallakaster
Objekti i Tenderit Ndërtimi i shkollës “Gjokë Doçi”
Burimi i financimit: Buxheti i Shtetit dhe Buxheti i Bashkisë Mallakastër
Financimi i këtij objekti është planifikuar si më poshtë:
- Për vitin 2024 nga Buxheti i Bashkisë është: 17,000,000 lekë me TVSH
- Për vitin 2024 nga Buxheti i Shtetit është: 45,000,000 lekë me TVSH
- Për vitin 2025 nga Buxheti i Bashkisë është: 11,592,010 lekë me TVSH
- Për vitin 2025 nga Buxheti i Shtetit është: 32,421,389 lekë me TVSH
- Për vitin 2026 nga Buxheti i Shtetit është: 84,600,000 lekë me TVSH
Nr. Reference REF-07218-05-30-2024
Vlera / Fondi Limit 159 811 598,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 21-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data