Open Procurement Albania

Rikonstruksion i çerdhes Nr 1 ne qytetin e Peshkopise, Bashkia Diber 2024

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Institucioni Prokurues Bashkia Diber
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i çerdhes Nr 1 ne qytetin e Peshkopise, Bashkia Diber 2024
Nr. Reference REF-12625-07-09-2024
Vlera / Fondi Limit 3 916 667,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-07-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-07-2024
Data e mbajtjes se tenderit 22-07-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Rikonstruksion i çerdhes Nr 1 ne qytetin e Peshkopise, Bashkia Diber 2024

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
  Institucioni Prokurues Bashkia Diber
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i çerdhes Nr 1 ne qytetin e Peshkopise, Bashkia Diber 2024
  Nr. Reference REF-07518-05-30-2024
  Vlera / Fondi Limit 3 916 667,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-06-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 10-06-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në VKM Nr. 285 , datë 19.05.2021 "Për miratimin e rregullave te Prokurimit Publik" neni 75, pika 4.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 34 datë 1 Korrik 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data