Open Procurement Albania

Blerje paisje mobilerie per shkollat e arsimit bazë dhe të mesëm

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit Blerje paisje mobilerie per shkollat e arsimit bazë dhe të mesëm
Nr. Reference REF-07286-05-30-2024
Vlera / Fondi Limit 3 263 297,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 31-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 10-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “Bajro Bros”shpk
2. “BOLT”shpk
3. “Eduart Xhixha” PF
4. “ERALD” Shpk
5. “ERZENI/SH” Shpk
6. “KLAME” Shpk
7. “SHAGA” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERZENI/SH
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 022 770,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. “Bajro Bros” shpk, per arsye:
  - Nuk i plotëson kriteret e vecanta për kualifikim.

  2. “KLAME” Shpk, per arsye:
  -Nuk i plotëson kapacitetet teknike për kualifikim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERZENI/SH viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data