Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 DIMEX 5 4,983,643 5 4,983,643 1,927,840

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Institucion Kontraktues/Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodër Spitali Rajonal Shkodër Blerje detergjente te ndryshem 2,083,328 Njoftuar Fituesi DIMEX
Universiteti i Mjekësisë Tiranë Universiteti i Mjekësisë Tiranë Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 677,683 Lidhur Kontrata DIMEX 500,825.00
Universiteti i Mjekësisë Tiranë Universiteti i Mjekësisë Tiranë Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 129,245 Lidhur Kontrata DIMEX 73,000.00
Universiteti i Mjekësisë Tiranë Universiteti i Mjekësisë Tiranë Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 366,536 Lidhur Kontrata DIMEX 206,215.00
Universiteti i Mjekësisë Tiranë Universiteti i Mjekësisë Tiranë Blerje materialesh pastrimi dhe dezinfektimi per Universitetin e Mjekesise, Tirane. 1,726,851 Njoftuar Fituesi DIMEX 1,147,800.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.