Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 LEKLI SHPK 83 170,646,402 83 170,646,402 169,179,400

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Alergen mjekues pėr vazhdimėsi 4,065,700 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 4065700
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 977,526 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 977526.25
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 10 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut ishte: C1 Esterase Inhibitor (Human) behet: Conestat alfa ishte 500 - UI - 5 - ml, behet 2100 UI, Flakon/ Ampule 874,784 Rishpallje me Njoftim Fituesi LEKLI SHPK 874784
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Actinomycin, 0.5mg, Flakon 3,624,104 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 3624104
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 4 - Blerje barna tė sistemit Gjakut dhe organet formuese tė gjakut 505,924 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 505920
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna B - Sistemi Kardiovaskular, Sistemi Muskulo-skeletik, Sistemi nervor, e ndarė nė lote. Loti 2 - Sistemi Kardiovaskular, Methacoline Chloride x 30mg/vial, 30mg, Flakon/ Ampule 91,369 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 91369
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 13 - Human plasma proteins (thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M (IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG), (50 mg dhe 6 mg dhe 6 mg dhe 38 mg)/1 m-50ml, Flakon/ Ampule 1,173,032 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 1173032
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 3 - Liposomal Amphotericin B dhe lotet 25, 9, 16, 26, 29 651,986 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 651986
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Psikiatrik Elbasan B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 8,678 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 8678
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 11 - Human hepatitis B imunoglobulin, 50 mg/ml-2ml, Flakon/ Ampule 1,680,280 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 1680280
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 13 - Human plasma proteins (thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M (IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG), (50 mg dhe 6 mg dhe 6 mg dhe 38 mg)/1 m-50ml, Flakon/ Ampule 821,122 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 821122
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 520,704 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 520704
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B4 -Sistemi muskulo-skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator, e ndarė nė lote. Loti 19 - Flumazenil, 0.1mg/ml-5 ml Flakon/, Ampule 63,074 Njoftuar Fituesi LEKLI SHPK 63074
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 126,560 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 126560
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 8 - Human albumine, 5%-250ML, Flakon/ Ampule 260,352 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 260352
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje bari Faktor X dhe Faktor VII 18,983,605 Rishpallje me Lidhje Kontrate LEKLI SHPK 18983500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 11 - Human hepatitis B imunoglobulin, 50 mg/ml-2ml, Flakon/ Ampule 840,140 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 840140
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 12 - Human normal immunoglobulin, 2.5g/50ml, Flakon/ Ampule 5,856 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 5856
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Loti 22 - Ketamine, 15 mg/3 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 12,379 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 12379
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 3 - Liposomal Amphotericin B 4,405,595 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 3671328
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 18 - Vecuronium bromide, 10 mg/2ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 207,791 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 207790.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 12 - Human normal immunoglobulin, 2.5g/50ml, Flakon/ Ampule 27,020 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 27020
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje Medikamente pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė, e ndarė nė lote. Loti 170 - Vecuronium bromide 10 mg/ml Flakon/ Ampule; Loti 178 - Ketamine hydrochloride 186,569 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 186569.3
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnzimi me Medikamente Mjekėsore tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave deri nė 15.04.2017 - Loti 28: Human plasma proteins(thereof Immunoglobulin at least 95%) dhe Immunoglobulin M(IgM) dhe Immunoglobulin A (IgA) dhe Immunoglobulin G (IgG) 2,346,064 Lidhur Kontrata LEKLI SHPK 1955053
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 352,842 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 352842
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 119,535 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 119535
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale, alergent diagnostikues dhe mjekues pėr Shėrbimin Alergologjisė dhe Imunologjisė Klinike, e ndarė nė lote. Loti 1 - Alergene diagnostikues. Vlera totale pėrfundimtare e kontratės fillestare/ lotit ishte 7,972,152 leke (me TVSH) 177,000 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 177000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale, alergent diagnostikues dhe mjekues pėr Shėrbimin Alergologjisė dhe Imunologjisė Klinike, e ndarė nė lote. Loti 2 - Alergene diagnostikues 1,147,500 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 1147500
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr Furnzimin me Medikamente Mjekėsore tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 478,140 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 398450
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje barna B1- Antiinfektiv tė pėrgjithshėm, Antineoplastike dhe immunomodulatore e ndarė nė lote: Pėr Lotin 15 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore L -Asparaginaze 10000UI Flakon 156,800 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 156800