Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 NDREGJONI SHPK 7 129,062,756 7 129,062,756 100,676,779

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot.3 “Rikonstruksion i disa QSH- ve nė qarqet Shkodėr, Kukės, Lezhė, Dibėr ” 68,217,907 Njoftuar Fituesi NDREGJONI SHPK 55,769,968.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Rikonstruksion i pLote i nyjeve sanitare te Spitalit Rajonal Peshkopi 6,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate NDREGJONI SHPK 5,970,356.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Lot.2 “Rikonstruksion i disa QSH- ve nė qarqet Shkodėr, Kukės, Lezhė ” 42,904,217 Lidhur Kontrata NDREGJONI SHPK 30,362,965.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2. Riparim-mirėmbajtje e sistemit te furinizimit me energji elektrike, motogjeneratoreve, sistemit te oreve, fonise dhe sistemit te detektim-sinjalizimit te zjarrit ne QSUT per vitin 2018 4,166,264 Rishpallje me Lidhje Kontrate NDREGJONI SHPK 3,236,710.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Riparim mirėmbajtje e sistemit tė furnizimit me energji elektrike, motogjenratorėve, sistemit tė orėve, fonisė dhe sistemit tė detektim-sinjalizimit tė zjarrit 3,736,908 Lidhur Kontrata NDREGJONI SHPK 2,760,160.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė Lote nė QSUT, pėr vitin 2016 ndarė nė Lote. Loti 2 - Riparim-mirėmbajtje e sistemit tė furnizimit me energji elektrike, motogjenratorėve, sistemit tė orėve, fonisė dhe sistemit tė detektim-sinjalizimit tė zjarrit 429,360 Lidhur Kontrata +Shtesė NDREGJONI SHPK 429,360.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė Lote- Loti 2 - Riparim-mirėmbajtje e sistemit tė furnizimit me energji elektrike, motogjenratorėve, sistemit tė orėve, fonisė dhe sistemit tė detektim-sinjalizimit tė zjarrit 3,608,100 Lidhur Kontrata NDREGJONI SHPK 2,147,260.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.