Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 13 4,007,550 13 4,007,550 2,489,350

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Mirėmbajtje e automjeteve - financuar nga buxheti i shtetit 1,438,000 Njoftuar Fituesi BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 725,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Shėrbimit mirėmbajtjes sė automjeteve 261,600 Lidhur Kontrata +Shtesė BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 261,600.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 1 - Autoambulancė Mercedes Sprinter 211 CDI (4 copė) 275,750 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 270,250.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 2 - Autoambulancė Benz Mersedes 250 D E CLAS (2 copė) 43,600 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 40,600.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 3 - Kamioncinė TOYOTA 48,100 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 48,200.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 4 - Autoambulancė IVECO 81,500 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 81,500.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes sė automjeteve- Preventivi 5 - Autoambulancė Volgsvagen - CRAFTER 75,900 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 72,900.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve 1,308,000 Njoftuar Fituesi BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 513,450.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi i - Autoambulancė Mercedes Sprinter 211 CDI (4 copė) 258,050 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 258,050.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi II - Autoambulancė Benz Mersedes 250 D E CLAS (2 copė) 43,600 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 43,600.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi III - Kamioncinė TOYOTA 48,100 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 48,100.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi IV - Autoambulancė IVECO 81,500 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 81,500.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i mirėmbatjes se automjeteve- Preventivi V - Autoambulance Volgsvagen – CRAFTER 43,850 Lidhur Kontrata BEKTASH MUHAMUĒI - KOSTANDIN GRAMOZI 43,850.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.