Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Universitar i Traumės P.N.G SHPK 5 4,696,605 5 4,696,605 4,696,605

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekimi pėr pLotėsimin e nevojave emergjente, tė ndarė nė Lote- Loti 3 - Materiale mjekimi per respirim, aspirim, infuzion, kirurgji 944,905 Lidhur Kontrata P.N.G SHPK 944,905.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekimi pėr pLotėsimin e nevojave emergjente, tė ndarė nė Lote- Loti 4 - Materiale konsumi pėr monitorim - diagnostikė 22,600 Lidhur Kontrata P.N.G SHPK 22,600.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekimi pėr pLotėsimin e nevojave emergjente, tė ndarė nė Lote- Loti 7 - Materiale njė pėrdorimėshe pėr kirurgji, kapuc pėr infermiere, qese pėr veshje kėpucėsh, beze kirurgjikale 2,996,700 Lidhur Kontrata P.N.G SHPK 2,996,700.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekimi pėr pLotėsimin e nevojave emergjente, tė ndarė nė Lote- Loti 9 - Materiale qepės kirurgjikale 295,800 Lidhur Kontrata P.N.G SHPK 295,800.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekimi pėr pLotėsimin e nevojave emergjente, tė ndarė nė Lote- Loti 11 - Suturė polipropileni 436,600 Lidhur Kontrata P.N.G SHPK 436,600.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.