Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė 10 20 49,983,052 18 37,322,139 34,461,728

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Blerje protoksid azoti 1,375,000 Lidhur Kontrata VITAL Z & D SHPK 1,374,996.75
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara 17,495,559 Lidhur Kontrata STAR SECURITY Service & STAR-07 17,494,191.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Blerje Kite dhe Reagent pėr laboratorėt 1,200,000 Lidhur Kontrata BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION 1,096,900.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shėrbimi me roje private pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė - Marrėveshje Kuadėr 7,853,572 Anuluar Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 439,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 439,920.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhėn 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 439,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 439,920.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i 2(dy) objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė me roje private 3,662,736 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2,199,600.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhėn 05 Korrik 2017 - 02 Shtator 2017 915,684 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 894,059.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorėt e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr vitin 2017 1,200,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1,161,280.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: PLotėsimi i nevojave tė furnizimit me karburante tė automjeteve pėr nevojat e fillim vitit 2017 249,987 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHPK 249,987.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė, pėr periudhėn 20 shkurt 2017 - 05 maj 2017 1,144,605 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 1,102,500.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik me roje private, i 2 (dy) objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė 4,807,341 Anuluar Procedura
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorise Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 janar 2017 - 19 shkurt 2017 879,666 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 879,666.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja me roje private dhe sigurimi fizik i objekteve, qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė, pėr periudhėn 01 janar 2017 - 19 shkurt 2017 733,055 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 733,055.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Blerje kite e reagente te Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė, pėr vitin 2016 1,200,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1,186,071.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr vitin 2016 4,839,020 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 3,665,275.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik me roje private i dy objekteve tė D-R-Sh Vlorė pėr emergjencė pėr periudhėn 19-03-2016 deri mė 31-03-2016 183,180 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 180,500.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Furnizim me karburante, nė emer dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, Ministrive dhe Institucioneve tė varėsisė 250,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250,000.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik me roje private 457,800 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 457,800.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: "Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve" 656,007 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 656,007.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.