Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė 7 18 73,087,874 14 57,902,811 53,053,322

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Spitali Rajonal Durrės Blerje Protoksid Azoti per Spitalin Rajonal Durres Marreveshje Kuader me nje Operator Ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara, me afat 12 muaj 4,568,400 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale njeperdorimshe sterile ne kuader tekovid-19 800,000 Njoftuar Fituesi Selvije Abasllari 728,900.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale stomatologjike per nevoja te Klinikes Stomatologjike Universitare Tirane 9,433,100 Njoftuar Fituesi MARLEN/E 9,191,100.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale stomatologjike per nevojat e KSU 5,000,000 Lidhur Kontrata MARLEN/E 4,817,750.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė BLERJE OKSIGJEN LĖNG PĖR SPITALIN RAJONAL DURRĖS 6,085,206 Lidhur Kontrata "HERA & ANDA" & GTS-Gazra Teknike Shqiptare sh.p.k. 6,085,206.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje Materiale Somatologjike per nevojat e KSU 5,000,000 Shpallur Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale stomatologjike per nevoja te KSU 5,000,000 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 3,843,340.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Funizim Vendosje Panomarex Digital per nevoja te KSU 4,500,000 Lidhur Kontrata MARLEN/E 4,000,000.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje unite dentare per nevoja te KSU 7,770,833 Lidhur Kontrata MARLEN/E 7,105,000.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale stomatologjike per vitin 2018 5,569,872 Lidhur Kontrata MARLEN/E 5,484,772.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Mirėmbajtje ndėrtese tė KSU-sė 2,033,333 Anuluar Procedura
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje Ilaēe Stomatologjike pėr vitin 2017 3,333,333 Lidhur Kontrata MARLEN/E 3,299,950.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja me roje private e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikes Stomatologjike Universitare Tirane, pėr vitin 2017 2,235,386 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 1,837,951.67
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Ruajtja e godinės dhe e ambjenteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare Tiranė me roje private pėr vitin 2017 204,121 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 169,395.83
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Mirėmbajtje ndėrtese dhe e ambjentit rrethues tė KSU-sė 1,170,960 Rishpallje me Lidhje Kontrate THEOS SHPK 740,887.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje materiale tė konsumit stomatologjik pėr nevoja tė KSU-sė 4,300,000 Lidhur Kontrata IL-BANO 3,502,192.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Klinikės Stomatologjike Universitare, Tiranė 2,500,000 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 2,246,877.00
Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė Blerje ilace, dhe materiale mjekėsore , inventar i imėt pėr nevoja tė KSU –sė 3,583,330 Rishpallje e Anuluar
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.