Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror 5 6 9,335,133 5 7,243,825 6,149,650

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje civile tė godinės dhe ambjenteve tė ISHSH 3,088,804 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 2,915,970.40
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje civile tė godinės dhe ambjenteve tė ISHSH 487,421 Lidhur Kontrata Dea Security SHPK 487,326.56
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė ambjenteve tė ISHSH 2,091,308 Shpallur Procedura
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Projekt preventiva zbatimi pėr rikonstruksionin e godinave pėr Inspektoriatet Rajonale- Burimi i Financimit - Buxheti i shtetit pėr investime, celur nė favor tė ISHSH 1,333,333 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 1,250,000.00
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Blerje shtypshkrime pėr inspektorėt 1,486,430 Rishpallje me Lidhje Kontrate GRAPHIC LINE - 01 SHPK 733,300.00
Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror Shėrbim i supervizimit pėr rikonstruksionin e ish-godinės sė ASHR-sė pėr vendosjen e zyrave tė Inspektoratit Shtetėror Shėndetėsor Qėndror 847,837 Lidhur Kontrata HE & SK 11 SHPK 763,053.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.