Open Procurement Albania

Ndertimi i tregut publik te produkteve bujqesore dhe blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Ndertimi i tregut publik te produkteve bujqesore dhe blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference REF-48835-09-04-2016
Vlera / Fondi Limit 45 974 500,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 05-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-09-2016
Data e mbajtjes se tenderit 28-09-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Ndregjoni SHPK - Boshnjaku - SHPK - Alb Star SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB-STAR
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 45 713 656,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 54856387
  Data e lidhjes se kontrates 21-10-2016
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALB-STAR viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Noftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit Nr.41 - Dt.17-10-2016
  Lidhja e Kontrates NR.44 - DT.07-11-2016
  Vendim i Komitetit të Zhvillimit të Rajonit nr. 31, datë 13.6.2016

  Ndertimi i Tregut Publik te Produkteve Bujqesore dhe Blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit) - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
  Institucioni Prokurues Bashkia Fier
  Objekti i Tenderit Ndertimi i Tregut Publik te Produkteve Bujqesore dhe Blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit). Per vitin 2016 do te financohet ne vleren 27 584 722 leke me TVSH, pjesa tjeter do te financohet ne vitet ne vijim, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
  Nr. Reference REF-45166-07-15-2016
  Vlera / Fondi Limit 45 974 500,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 18-07-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-08-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 10-08-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, pasi i vetmi operator ekonomik pjesemarres u skualifikua
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.05-09-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data