Open Procurement Albania

Drejtimi i punimeve “Ndërtim i rrjetit të furnizimit me ujë të fshatit Nivicë dhe Rexhin, Ndëtimi I fshatit Peshtan-Mezhgoran Bashkia Tepelenë”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tepelenë
Institucioni Prokurues Bashkia Tepelene
Objekti i Tenderit Drejtimi i punimeve “Ndërtim i rrjetit të furnizimit me ujë të fshatit Nivicë dhe Rexhin, Ndëtimi I fshatit Peshtan-Mezhgoran Bashkia Tepelenë”
Nr. Reference REF-92877-04-13-2021
Vlera / Fondi Limit 2 893 111,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 21-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. INVICTUS shpk
2. G B Civil Engineering shpk
3. INSTITUTI DEKLIADA – ALB shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INVICTUS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 833 333,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-08-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3399999
  Data e lidhjes se kontrates 10-09-2021
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. INSTITUTI DEKLIADA – ALB shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur vërtetim nga Administrata tatimore për nr.mesatar të punonjësve për periudhën e kërkuar sipas formatit E-sig 02 A.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INVICTUS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 19 datë 14 Shkurt 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data