Open Procurement Albania

Rikonstruksion i shkolles se mesme Oso Dauti NJA Llugaj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tropojë
Institucioni Prokurues Bashkia Tropoje
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i shkolles se mesme Oso Dauti NJA Llugaj
Nr. Reference REF-42339-09-19-2022
Vlera / Fondi Limit 47 167 647,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 21-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Për argumentimin e kritereve te përgjithshme dhe të veçanta të kualifikimit"
  Projekti Konstruktiv
  Relacion teknik
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data